۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر اتباع و مهاجرین خارجی دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
صفحه اصلی
1401/05/12 اطلاعیه شماره یک « نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی فاقد مدرک»
اطلاعیه شماره یک « نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی فاقد مدرک»

بدینوسیله به اطلاع کلیه اتباع و مهاجرین خارجی فاقد مدرک می رساند، جهت ثبت نام فرزندان لازم التعلیم خود در مدارس اقدامات ذیل صورت پذیرد:
الف) طبق بخشنامه آموزشی ابلاغ شده از سوی وزارت آموزش و پرورش، دانش آموزان دارای برگه حمایت تحصیلی سال گذشته(1401-1400) می توانند با همان برگه قبلی در واحد آموزشی ثبت نام نمایند. سپس از ابتدای آبان ماه برای تجدید برگه و دریافت برگه حمایت تحصیلی سال (1402-1401) به منظور اخذ نوبت از اول آبان ماه نشانی اینترنتی   kanoonnobat.ir مراجعه و برای دریافت برگه سالجاری نوبت دریافت نمایند.
ب) طبق بخشنامه مزبور، دانش آموزان دارای برگه حمایت تحصیلی سال گذشته (1401-1400) که مقطع تحصیلی آنها تغییر داشته، می بایست برگه حمایت تحصیلی سالجاری(1402-1401) را دریافت نمایند. لذا برای اخذ نوبت از 20 مرداد به نشانی اینترنتی  kanoonnobat.ir مراجعه و نوبت دریافت نمایند.
ج) دانش آموزان متقاضی اول ابتدایی دارای سنین 6 تا 8 سال که در "طرح بازشماری" شرکت نموده اند مشروط به ثبت نام در طرح مذکور برای اخذ نوبت از 20 مرداد به نشانی اینترنتی  kanoonnobat.ir مراجعه و برای تجدید برگه در دفتر تعیین شده نوبت دریافت نمایند.
د) اتباع افغانستانی ثبت نام شده در "طرح سرشماری" که دارای فرزند در سن تحصیلی می باشند به دفاتر کفالت مراجعه نکنند و منتظر ابلاغیه صادره از سوی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور باشند.

تعداد بازدید: 537
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal