۱۴۰۱ پنج شنبه ۵ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر اتباع و مهاجرین خارجی دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
صفحه اصلی
1400/08/29 حضور مدیر کل امور  اتباع و مهاجرین خارجی در مراسم استقبال از خانواده شهید «جهانگیر نقدی پور »
حضور مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در مراسم استقبال از خانواده شهید «جهانگیر نقدی پور »

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان در مراسم استقبال از خانواده شهید گمنام شناسایی شده، شهید والا مقام "جهانگیر نقدی پور" حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ؛ این مراسم در محل یادمان شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی، مدفن شهید بزرگوار "جهانگیر نقدی پور" برگزار شد.
استاندار و جمعی از مدیران کل ستادی و استانی، فرماندهان نظامی و انتظامی، اقشار و گروه های مختلف مردم نیز این مراسم را همراهی کردند.
شهید"جهانگیر نقدی پور"، نهم شهریور1342 در روستای محمودآباد از توابع شهرستان مسجد سلیمان به دنیا آمد، وی پس از استخدام پدر در گروه کاغذسازی پارس هفت تپه، به شهرستان شوش دانیال مهاجرت کرد، سپس با آغاز جنگ تحمیلی و بمباران شهر شوش، همراه خانواده به مدت 2 سال به شهرستان شوشتر رفت. در سال 61 بعد از آزادسازی شوش به شهر خود برگشت و در پانزدهم آذرماه 1361 با ثبت نام در بسیج، راهی جبهه شد، سرانجام 18 بهمن 1361، در فکه در عملیات والفجر مقدماتی حین شلیک آرپی جی به شهادت رسید و پیکر پاکش پس از تفحص توسط نیروهای کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح روز چهارشنبه چهارم بهمن ماه سال 1385 همزمان با ایام محرم به عنوان شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند آرام گرفت و بعد از گذشت 15سال، هویت این شهید والامقام با 2 مرحله انجام آزمایشات DNA تأیید شد.

تعداد بازدید: 313
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal